کد خبر : 7809

حیدری:

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: دولت بایدن می تواند با تحقق منافع جمهوری اسلامی ایران در برجام، به توافقنامه بازگردد و در این راستا هیچ پیش شرطی از سوی آمریکا قابل پذیرش نیست.

 
شهریار حیدری ، در واکنش به پیش شرط گزینه تصدی سمت وزارت خزانه‌داری آمریکا درباره رفع احتمالی تحریم‌ها علیه ایران، گفت: برنامه جامع اقدام مشترک باید منجر به رفع تحریم ها شود و اکنون زمان تحقق این مهم فرارسیده است.

نماینده مردم قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: در واقع اکنون زمان لغو تحریم ها از سوی دولت جدید آمریکا فرارسیده است و این مهم قابل مذاکره نیست.

وی با تاکید بر اینکه مقامات ایالات متحده نمی توانند برای بازگشت به توافقنامه یاد شده پیش شرط بگذارند، ادامه داد: به عبارتی جمهوری اسلامی ایران تاکنون به تعهدات برجامی خودش پایبند بوده و در این راستا شفاف سازی کامل کرده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: این مهم در حالیست که دولت آمریکا خدشه جدی به برجام وارد کرد و به طور یکجانبه از آن خارج شدند.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا باید در چارچوب برجام، مطرح نشدن مباحث دیگر و همچنین اجرای تعهدات و جبران خسارت های برجامی می تواند به توافقنامه بازگردد، خاطرنشان کرد: دولت بایدن می تواند با تحقق منافع جمهوری اسلامی ایران در برجام، به توافقنامه بازگردد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی