کد خبر : 7795

عضو کمیسیون امنیت ملی:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کشورهای منطقه باید بدانند اگر قرار است روزی از منافع آنها حمایت شود، صرفا جمهوری اسلامی می‌توانند با آنها همکاری کند و نباید به کشورهای غربی اعتماد کنند.

 
 

حسین نوش آبادی ، با اشاره به رزمایش اخیر سپاه و ارتش و به نمایش کشیدن برخی از ابعاد جدید در حوزه دفاعی و نظامی، گفت: رزمایش های نظامی و دفاعی سپاه و ارتش نمایشی از اقتدار جمهوری اسلامی و قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور ما بود که به رخ جهانیان کشیده شد تا دشمنان از طمع به مرز و بوم این کشور و تعرض به خاک آن دست بردارند.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه این رزمایش ها، نشان دهنده عزم، تلاش و همت بالای نیروهای ارزشمند و مقتدر ما در نیروهای مسلح است، عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی به فناوری و تکنولوژی های ارزنده ای در حوزه هوش مصنوعی، پهپاد و موشک های بالستیک دست پیدا کرده است.

 
حسین نوش آبادی

وی افزود: اعلام می کنیم پیشرفت دفاعی جمهوری اسلامی صرفا برای کشور ما نبوده و به عنوان دستاوردی برای دفاع از مردم منطقه است.

نوش آبادی در ادامه تأکید کرد: تمام همسایگان باید بدانند این پیشرفت و اقتدار برای صیانت و حفاظت از امنیت و ثباتِ نه تنها کشور ایران، بلکه سایر دولت ها و ملت های مسلمان منطقه است.

وی در ادامه با بیان اینکه امروز می توانیم امنیت منطقه غرب آسیا و هم‌پیمانان خود را تأمین کنیم، اظهار داشت: این اتفاق به شرطی صورت می گیرد که برخی دولت های منطقه از اقدامات هماهنگ با غرب و صهیونیست ها دست برداشته و بدانند اگر قرار است روزی از منافع آنها در منطقه دفاع شود، این جمهوری اسلامی است که می تواند با آنها همکاری کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: کشورهای فرامنطقه ای به اندازه کافی صادق و مورد اعتماد نیستند لذا با چشم بستن روی نیات آنها، نمی توان به امید تأمین امنیت بود و این اعتماد نتیجه ای جز ضرر برای آنها نخواهد داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی