کد خبر : 7676

سران فتنه در جریان فتنه 88 ضمن هم‌راستایی با جریان برانداز، به مهم‌ترین مهره جریان ضدانقلاب بدل شدند و نظام جمهوی اسلامی برای جلوگیری از کنش مخرب آنها، به حصر خانگی ‌این دو اقدام کرد؛ حصری که دیگر عملا چیز زیادی از آن باقی نمانده است.

 حصر، سال هاست به یکی از ابزارهای اصلی سیاسی جریان اصلاح‌طلب تبدیل شده تا در بزنگاه‌ها ضمن ایجاد دوقطبی، یک مظلوم نمایی سیاسی را به نمایش بگذارند.

فارغ از اینکه فتنه 88 و اشتباهات سیاسی سران فتنه چه خسارت‌هایی به کشور و انقلاب زد، این یک ظلم سیاسی بزرگ به جمهوری اسلامی است که در عین حال که به عقیده عده‌ زیادی سران فتنه مستحق اشد مجازات بودند، مجازات آنها به حصر خانگی محدود شد.

حصری که البته به نظر می‌رسد علی رغم تداوم استفاده سیاسی جریان اصلاح طلب، فقط نامی از آن باقی مانده است.

 شهریورماه سال جاری بود که تصویری از حضور «مهدی کروبی» در خانه باغ «قدرت علیخانی» از فعالان اصلاح طلب منتشر شد و بازتاب فراوانی داشت.

 

 

نکته مهم این بود که علیرغم همه تبلیغات‌ها، کروبی در این تصویر هم از نظر روحی و هم از لحاظ جسمی کاملا سالم به نظر می‌رسد و در کنار «سید محمد موسوی بجنوردی» و «سید مهدی هاشمی علیا» معروف به «امام جمارانی» در حال خوش‌گذرانی و بگوبخند هستند.

علاوه بر این امروز (سه شنبه30دی‌ماه) تصویری در رسانه‌ها منتشر شد که حاکی از این بود که کروبی دیروز (دوشنبه) به خانه قدرت الله علیخانی رفته و از او عیادت کرده است.

 

 

این عکس‌ها دو تصویر ساخته شده توسط رسانه‌های حامی جریان فتنه از وضعیت زندگی سران فتنه را در شرایط حصر به کلی مخدوش می‌کند.

حال کروبی وخیم است؟

رسانه‌ها ماه‌هاست که مدام از وخامت حال مهدی کروبی خبر می دهند و اینگونه به جامعه القا می‌کنند که شرایط نامساعد حصر، حال عمومی کروبی را دچار مشکل کرده است.

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی