کد خبر : 7485

مجبی نجم آبادی:

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس گفت: اعضای هیئت نظارت در این دوره از انتخابات شوراها با دقت احراز صلاحیت کاندیداها را مورد بررسی قرار دهند تا افراد کارآمد وارد این عرصه ضوند.

بهروز محبی نجم‌آبادی به بررسی با دقت احراز صلاحیت کاندیداهای شوراها اشاره کرد و گفت: تجربه پس از تشکیل نهاد شوراها نشان داده است که این نهاد به تاریک خانه‌هایی شبیه شده‌اند که هیچگونه شفافیتی در آنها وجود ندارد.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی افزود: اعضای هئیت‌های نظارت باید در این دوره با دقت بیشتری به بررسی صلاحیت‌ها توجه کنند و از نهادهای امنیتی و مراجع ذی صلاح استعلامات را دریافت کنند تا دچار مشکلاتی در این خصوص نشویم.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بایستی بررسی احراز صلاحیت کاندیداهای شوراها با دقت انجام شود، تاکید کرد: اگر در تایید و رد صلاحیت کاندیداها براساس معیار صحیحی عمل شود؛ قطعا آینده درخشانی را برای این نهاد متصور خواهیم شد که دیگر اتفاقات ناخوشایندی را شاهد نباشیم.

وی تصریح کرد: نیروهای جوانی که دارای تعهد و تخصص هستند، وارد این عرصه شوند؛ چرا که انگیزه تغییر و تحول دارند و البته از تجربیات با تجربه‌ها نیز در تشکیلات شوراها استفاده شود تا به مردم برای حل مشکلات کمک شود؛ ضمن اینکه ارتباط نزدیک شوراها با نمایندگان نیز می‌تواند بسیاری از مشکلات منطقه‌ای را حل کند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی