کد خبر : 7462

ساعدی:

عضو هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: صلاحیت کاندیداهای انتخابات شوراها را با جدیت بررسی خواهیم کرد تا دیگر شاهد پدیده فساد در این نهاد نباشیم.

 
 

قاسم ساعدی  به بررسی با دقت احراز صلاحیت کاندیداهای شوراها اشاره کرد و گفت: هئیت‌های نظارت بر انتخابات شوراها در این دوره مصمم هستند که با جدیت و قاطعیت نسبت به بررسی صلاحیت افراد همگام و همسو با نهادهای ذی صلاح قدم بردارند.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی افزود: این انتظار وجود دارد که نهادهای متولی صلاحیت با جدیت سوابق کاندیداها را مورد بررسی قرار دهند.

رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شوراهای استان خوزستان تاکید کرد: باید توجه ویژه‌ای به احراز صلاحیت کاندیداها داشته باشیم تا افراد با صلاحیت و کارآمد به عرصه انتخابات ورود پیدا کنند که دیگر شاهد پدیده شوم فساد نباشیم، فسادهایی که در این دوره شوراها با آن مواجهه نشویم سبب نگرانی مردم شده است و این امکان را ایجاد می‌کند تا به اعتماد مردم لطمه وارد شود که باید از چنین موضوعی ممانعت کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: امیداوار هستیم که مجلس یکسری بندها را در طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها لحاظ کند تا افراد متعهد و متخصص به این عرصه ورود کنند که موجب جلب اعتماد مردم شوند؛ چرا که مردم به دنبال افراد سالم و کارآمد هستند.

وی تصریح کرد: هیئت نظارت بر انتخابات خوزستان با ترکیب و ساختار جدید و همچنین با اقتدار موضوع بررسی احراز صلاحیت کاندیداها را انجام خواهد داد تا بتوانیم خدمتی صادقانه به مردم خوزستان داشته باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی