کد خبر : 7430

سعادتی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: رزمایش شناوری بسیج دریایی در خلیج فارس نشان از حسن نیت کشورمان و پیامی به همسایگان در راستای وجود امنیت پایدار است.

مهدی سعادتی بیشه‌سری، در رابطه با اهمیت رزمایش شناوری بسیج دریایی در خلیج فارس، گفت: قدرت ایران اسلامی موجب شده دشمنان متوجه شوند دسیسه ها و توطئه هایشان علیه مردم منطقه محقق نخواهد شد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: وجود امنیت پایدار در منطقه خلیج فارس یکی از راهبردهای کشورمان محسوب می شود از این رو برای دستیابی به این مهم نیروی دریایی قدرتمندی شکل گرفته است.

وی ادامه داد: دفاع نظامیان ایران در دریا چندجانبه است؛ در واقع دفاع از مردم، سواحل و جزایر در دستور کار نظامیان کشورمان قرار دارد از این رو مشاهده می‌شود ساماندهی خوبی از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ارتش در حوزه دریایی صورت گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید یادآور شد که رزمایش شناوری بسیج دریایی در خلیج فارس نشان از حسن نیت کشورمان و پیامی به همسایگان در راستای وجود امنیت پایدار است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کشورهای حاضر در خلیج فارس باید بدانند اتکا به قدرت‌های فرامنطقه‌ای نمی‌تواند نجات بخش باشد زیرا حمایت‌های آنها تا زمانی که دلارهای نفتی عرضه می شود، ادامه خواهد داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی