کد خبر : 7348

کاظمی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس گفت: استفاده از سلاح‌های هسته‌ای از سوی رهبری معظم انقلاب ممنوع اعلام شده اما تقویت توان موشکی برای دفاع از کشور حق مسلم ایران است.

 
 

سیدحمیدرضا کاظمی، دراین باره که مقام معظم رهبری تاکید دارند حضور منطقه‎ای و ثبات‌آور و افزایش قدرت دفاعی و موشکی ایران ادامه خواهد یافت، گفت: در شرایطی که تحت فشار و توطئه کشورهای غربی، استکباری، رژیم صهیونیستی و دولت‌های غربی به سرمداری عربستان قرار داریم، طبیعی است که به سمت افزایش قدرت بازدارندگی و دفاعی کشور برویم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تقویت قدرت بازدارندگی باعث مصونیت کشور از تهدیدها، فشارها و آسیب‌ها می‌شود و باید همه مسئولان و دست اندرکاران امر دست به دست هم دهند و در جهت تقویت بازدارندگی تلاش کنند.

وی اظهار داشت: مجلس، دستگاه‌های نظامی و پژوهشی و علمی می‌توانند در تحقق تقویت قدرت بازدارندگی نقش آفرینی کنند، از سویی نیز رهبر معظم انقلاب استفاده از سلاح های مخرب هسته ای را حرام اعلام کرده است اما توان موشکی حق مسلم ما برای دفاع از کشور است که باید تقویت شود.

کاظمی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه برای بازگشت آمریکا به برجام عجله ای نداریم، بیان کرد: کشورهای غربی از معاهده بین‌المللی خارج شده است، به دنبال این خروج بی‌اعتمادی نسبت به غربی‌ها در افکار عمومی دنیا، ملت ایران و مقامات کشور شکل گرفته است.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی گفت: آمریکایی ها باید بدون قید و شرط به برجام برگردند، تحریم ها را برداشته  و اعتماد ایران را جلب کنند تا پای میز مذاکره در موضوع برجام با آنها بنشینیم در غیر اینصورت مذاکره معنایی ندارد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی