کد خبر : 7220

در جریان نظارت میدانی قالیباف از استان چهارمحال و بختیاری انجام شد

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به گلایه شهروند بروجنی مبنی بر اینکه یکی از اصلی ترین مشکلات منطقه نبود آب شرب است، تاکید کرد که مجلس شورای اسلامی این مطالبه به حق مردم را پیگیری می کند.

 دکتر محمدباقر قالیباف در جریان نظارت میدانی خود از حوزه‌های انتخابیه نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری عصر امروز (چهارشنبه 17 دی) از پروژه انتقال آب بن-بروجن بازدید کرد و از نزدیک در جریان مشکلات، موانع اجرا و میزان پیشرفت پروژه قرار گرفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی همچنین با حضور در میان مردم، صمیمانه و رودررو پای درد دل و صحبت های آنها نشست و در جریان مشکلاتشان از قبیل نبود آب شرب، بیکاری، مشکلات اقتصادی قرار گرفت.

بر این اساس یکی از شهروندان بروجنی در این گفت و گوی صمیمانه با قالیباف از بی توجهی مسئولان نسبت به خواسته ها و مشکلات مردم انتقاد کرد و گفت: برخی مسئولان ما را به نحوی تخریب می کنند که نتوانیم مشکلاتمان را به گوش مسئولان رده بالای کشور برسانیم.

وی خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: از شما و سایر نمایندگان مجلس درخواست دارم که به مشکلات مردم رسیدگی کنید، مردم واقعا دردمند و گرفتار هستند.

همچنین شهروند دیگری که عکسی از شهدا را در دست داشت، به قالیباف گفت: شما همسنگر این شهدا بودید، خواهش می کنم وقتی به تهران رفتید، نظرتان تغییر نکند.

در ادامه پیرمردی از اهالی «یانچشمه» خود را به رئیس مجلس رساند و گریه کنان در انتقاد شدید از سوء مدیریت ها در منطقه بیان کرد: این منطقه شهدایی را تقدیم انقلاب و میهن عزیز اسلامی کرده است،  در 3 کیلومتری آب هستیم، اما آبی برای خوردن نداریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز همدردی با این شهروند سالخورده بروجنی گفت: ما برای رسیدگی به همین موضوعات، خدمت شما آمده ایم و مطمئن باشید این موضوعات را پیگیری می کنیم. 

همچنین در جریان بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانه فولاد بروجن، یکی از مهندسان این مجموعه در گفت و گو با رئیس قوه مقننه بر ضرورت جذب نیروی بومی برای اشتغال در این مجموعه عظیم صنعتی تاکید کرد و گفت: به کارگیری افرادی که قبلا در این مجموعه مشغول فعالیت بوده‌اند، باعث بهره وری بیشتر این واحد عظیم صنعتی می‌شود.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی