کد خبر : 7207

موسوی:

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: جلسه هئیت داوری در خصوص شرکت هفت تپه برگزار شده، اما رای خود را هنوز اعلام نکرده‌اند و فقط در رسانه‌ها مطرح شده که رئیس سازمان خصوصی سازی باید شجاعت لازم را داشته باشد و رای نهایی را اعلام کند.

سید نظام‌الدین موسوی به آخرین وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه اشاره کرد و گفت: هئیت داوری به صورت رسمی و مشخص رای خود را درباره شرکت نیشکر هفت تپه اعلام نکرده‌ است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: ما از طریق سازمان بازرسی کل کشور، دیوان محاسبات و همچنین سازمان خصوصی‌سازی پیگیر این موضوع هستیم تا خلع ید انجام بگیرد.

این نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: گمانه ‌زنی‌هایی در رسانه‌ها در خصوص صدور رای برای شرکت هفت تپه مطرح شده است که ما نیز در جریان قرار گرفتیم، اما هنوز هئیت داوری نظر خود را رسانه‌ای نکرده است.

عضو کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: رای نهایی  در خصوص شرکت هفت تپه صادرشده، اما ازسوی نهاد خاصی، رایی اعلام نشده است؛ بالاخره نتیجه نهایی باید از سوی مراجع مربوطه اعلام شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی