کد خبر : 7180

عزیزی با اشاره به نحوه تبلیغات انتخابات در شرایط کرونایی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ملی بایستی برای تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری تدابیر لازم را بیندیشد تا از ازدحام جمعیت پیشگیری شود.

ابراهیم عزیزی ، به برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اشاره کرد و گفت: افزایش شعب اخذ رای از اساسی‌ترین راه‌ها برای پیشگیری از ازدحام جمعیت درشرایط شیوع ویروس کرونا و همچنین باعث روند سرعت رای‌گیری خواهد شد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: البته بخش قابل ملاحظه‌ای  نیز حاصل کندی دستگاه‌های اینترنتی است که کار احراز هویت را انجام می‌دهند که بایستی ایرادات این سیستم‌ها نیز مرتفع شود تا امکان ازدیاد جمعیت را به حداقل برساند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به شیوه تبلیغات انتخابات در شرایط کرونا اشاره و تاکید کرد: رسانه ملی باید برای تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری  فرصت مناسبی را در اختیار کاندیداها قرار دهد و همچنین از رسانه‌های مجازی هم بهره لازم برده شود تا تجمعات انتخاباتی به حداقل برسند.

وی افزود: افرادی که وارد کارزار انتخابات ریاست جمهوری می‌شوند، شناخته شده‌اند و قطعا ویژگی‌های رجل سیاسی را دارا هستند؛ چرا که از سوابق اجرایی کافی برخوردار هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امکانات و زیر ساخت‌های مناسب باید برای انتخابات در شرایط کرونایی فراهم شود تا نگرانی‌ها برطرف شوند و الزامی هم نبوده که از رای‌گیری پستی، اکترونیکی و امثالهم استفاده کنیم؛ بنابراین راه‌های زیادی وجود دارد که هم حضور حداکثری مردم را شاهد باشیم و هم اینکه به سلامت آن‌ها خدشه‌ای وارد نشود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی