کد خبر : 7133

نادری خبر داد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال تهیه طرحی در مجلس شورای اسلامی هستیم تا در ساختار و ترکیب هیأت داوری رسیدگی به واگذاری ها به بخش خصوصی تغییراتی صورت گیرد.

 

 

 

احمد نادری ، از تهیه طرحی برای اصلاح ترکیب اعضای هیات داوری رسیدگی به اختلافات ناشی از واگذاری ها و خصوصی سازی خبر داد و گفت: پس از اینکه هیأت داوری رای غیرعادلانه‌ای را برای شرکت نیشکر هفت تپه صادر کرد و در حقیقت به نفع مدیرعامل شرکت مذکور رای داد به این نتیجه رسیدیم که باید در ترکیب این هیأت تغییراتی صورت گیرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، پردیس و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: علیرغم اینکه شواهد و مستندات کافی از تخلفات مدیریت نیشکر هفت تپه وجود داشت، اما هیأت داوری که اکثریت آنها از بدنه دولت هستند به نفع این فرد رای صادر کردند؛ بنابراین به این نتیجه رسیدیم با توجه به ایرادات ساختاری در این حوزه طرحی را در مجلس شورای اسلامی  تدوین کنیم تا ترکیب آن اصلاح شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: باید تغییراتی در ترکیب هیأت داوری صورت بپذیرد که مجلس شورای اسلامی این کار را صورت خواهد داد تا دیگر نظرات دولت در این هیأت اعمال نشود؛ زیرا واگذاری‌ها در دولت تدبیر و امید از ایرادات اساسی برخوردار بوده که نباید دیگر شاهد چنین روندی باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی