کد خبر : 7123

مولوی:

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: بدون شک با حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای، دشمنان ملت ایران مایوس خواهند شد و توطئه‌های آن‌ها خنثی می‌شود.

سید محمد مولوی به اهمیت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای برای انتخابات آتی ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: مردم کشورمان با ایثارگری‌های مثال زدنی خود در عرصه‌های مختلف کشور، به ویژه شرکت در انتخابات‌ها، حضور جدی دارند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی افزود: امیدواریم در انتخابات 1400 همچون گذشته نیز حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای را شاهد باشیم.

 این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ایران همیشه سر بزنگاه‌ها از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی که متعلق به آنها بوده دفاع می‌کنند پس مسئولان نیز می‌بایست وظایف خود را به نحو شایسته‌ای در قبال ملت انجام دهند.

مولوی اظهار کرد: قطعا؛ با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای ،دشمنان کشورمان مایوس خواهند شد، بایستی شرایط برای چنین رخداد با ارزشی فراهم شود.

عضو مجمع نمایندگان به برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی اشاره کرد و گفت: اگر ویروس کرونا تا زمان برگزاری انتخابات در کشور وجود داشته باشد باید تدابیر لازم در این خصوص اندیشده شود که حضور حداکثری مردم را بدون اینکه به سلامتی آنها خدشه‌ای وارد شود، شاهد باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی