کد خبر : 7032

نیک بین:

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسئولان کشور باید با تأسی از شهید سلیمانی در میان مردم باشند و بجای پر حرفی، پر کاری را در دستورکارشان قرار دهند.

جواد نیک بین  در خصوص ویژگی‌های اخلاقی شهید سلیمانی که امروزه باید به عنوان الگوی رفتاری مسئولان کشور باشد، گفت: وی کم حرف و پرکار بود و این امر بر خلاف ویژگی برخی افراد است که پر ادعا و پرحرف هستند.

نماینده مردم کاشمر و بردسکن و خلیل آباد، کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهید سلیمانی بدون تشریفات رفت و آمد می کرد و میان مردم بود، اظهار کرد: در واقع رفت و آمدهای وی با تشریفات خاص نبود که بیانگر مردمی بودن شهید سلیمانی است.

وی ادامه داد: نباید فراموش کرد حاج قاسم به دنبال بیان واژه های خاص نبود بلکه در صحبت هایش با مردم از واژه‌های معمولی استفاده می کرد لذا شاهد اثرگذاری حرف های وی بودیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه شهید سلیمانی به دنبال شهرت نبود لذا علی رغم اینکه گمنام بود، خداوند به وی آوازه جهانی داد، افزود: حاج قاسم تا پایان دنیا در میان مردم شناخته شده خواهد ماند زیرا خداوند به وی شهرت و نام و نشان داد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهید سلیمانی مطیع صرف رهبر انقلاب نبود بلکه در مقابل رهبر انقلاب احسان داشت، خاطرنشان کرد: در واقع گاهی افراد مطیع هستند اما ایشان دستور رهبری را درک می کرد و قبل از دستور دادن کارها را انجام می داد و به عبارتی شهید سلیمانی نیازی به هزینه شدن نام رهبر انقلاب نداشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی