کد خبر : 6991

شجاعی علی آبادی:

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: سردار سلیمانی از عمق وجود عاشق مردم و ولایت بودند؛ بنابراین بایستی ویژگی‌های شخصیتی این شهید بزرگوار الگوی زندگی مسئولان قرار بگیرد.

 

حسن شجاعی علی آبادی به فرا رسیدن سالروز شهادت سپهبد قاسم سلیمانی اشاره کرد و گفت: همانگونه که رهبر معظم  انقلاب فرمودند «سردار سلیمانی یک مکتب بود» و این مکتب نیز در یک مثلث قابل ترسیم خواهد بود که نشان می‌دهد از ویژگی‌های بنیادینی برخودار بوده است.

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی افزود: روحیه استکبارستزی و مقاومت سردار سلیمانی در برابر دشمنان یکی از ویژگی‌های شخصیتی این شهید بزرگوار بوده و البته ازسویی هم ولایت پذیری و اطاعتی که در مقابل رهبر معظم انقلاب و همچنین محبت خاصی که به مردم و خانواده شهدا داشتند از اضلاع مهم و اساسی است که شهید سلیمانی دارا بودند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما باید از خصوصیات و ویژگی‌های شهید سلیمانی الگو برداری کنیم و در مسیر اطاعت از ولایت و همچنین خدمتگزاری به مردم گام برداریم.

وی اظهار کرد: در مبارزه با دشمنان اگر اغماض صورت بگیرد؛ قطعا به کشورمان آسیب وارد خواهد شد؛ لذا مشاهده می‌کنیم که مبارزه سردار سلیمانی با دشمنان باعث شد تا منافع مردم کشورمان در بسیاری از حوزه‌ها تامین شود؛ بنابراین نباید دشمنی دشمنان را فراموش کرد.

شجاعی علی آبادی تصریح کرد: سردار سلیمانی محبت شدیدی را به مردم داشته‌اند پس این مهم باید به شکلی در همه مسئولان نهفته شود؛ چرا که با همه وجود مردم را دوست می‌داشتند و خودشان را وقف ملت می‌کردند؛ بنابراین بایستی این خصوصیات شخصیتی سپهبد سلیمانی سرلوحه کار همه مسئولان قرار بگیرد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی