کد خبر : 6971

امیرعبداللهیان خبر داد:

سخنگوی ستاد سالگرد مردمی شهید سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و همراهان درباره مراسم نخستین سالگرد این شهدا گفت: این مراسم به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به صورت زنده از صداوسیما و با سخنرانی یکی از رؤسای قوا برگزار می‌شود.

 حسین امیرعبداللهیاندستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل درباره برگزاری نخستین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: به دلیل ضرورت رعایت دستورالعمل های بهداشتی، هیچ اجتماع مردمی در مراسم اولین سالگرد شهیدان سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس و سایر شهدای همراه برگزار نخواهد شد.

سخنگوی ستاد سالگرد مردمی شهید سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس و همراهان بر همین اساس تصریح کرد: روز جمعه (فردا، ۱۲ دی ماه برابر با اول ژانویه 2021) برنامه ویژه ای شامل سخنرانی یکی از روسای قوا و مهمانان خارجی و همچنین برنامه سوگواری پیش بینی شده که از مردم عزیز و دوستداران و عاشقان مکتب سلیمانی دعوت می شود ضمن حضور در منازل خود به همراه خانواده، این برنامه را بین ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ صبح از طریق سیمای جمهوری اسلامی ایران مشاهده کنند.

گفتنی است، این مراسم علاوه بر شبکه های داخلی و برون مرزی صدا و سیما و شبکه های بین المللی در فضای مجازی و با پخش زنده‌ اینترنتی قابل دریافت است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی