کد خبر : 6912

عنابستانی:

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم در روز حماسه به یاد ماندنی ۹ دی اثبات کردند که هنجارشکنان جایی در میان ملت ایران ندارند.

 
 

علی اصغر عنابستانی، به فرا رسیدن حماسه 9 دی اشاره کرد و گفت: 9 دی سالروز تبلور اراده یک ملت در قبال حفظ چارچوب و کیان کشورشان بوده است.

نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن در مجلس شورای اسلامی افزود: وقتی عده‌ای تصور می‌کردند که با خط گرفتن از خارج از کشور می‌توانند یک مملکت را به آشوب کشاند و البته 8 ماه هم دست به اقدامات هنجارشکانه‌ای زدنند و یک فضای نامناسبی را ترسیم کردند؛ بنابراین روز 9 دی خروش ملت برای حفظ اعتقادات و همچنین حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: راهپیمایی روز 9 دی خروش خودجوش مردمی بود و یکی از اتفاقات ویژه تاریخ معاصر کشورمان است و همه کسانی که برای نظام جمهوری اسلامی توطئه‌هایی را طراحی می‌کردند متوجه شدند که با اعتقادات مردم نمی‌توانند بازی کنند و در حقیقت راهپیمایی 9 دی این مهم را اثبات کرد.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران کشوری بوده که همه افراد می‌توانند در کمال آزادی سخنان خود را مطرح کنند و حتی خارج از چارچوب‌های قانونی هم حرف بزنند و هیچ ایرادی نیز ندارد، اما اگر اعتقادات مردم مورد خدشه قرار بگیرد و چارچوب‌های نظام را بخواهند متزلزل کنند حتما ملت با آن مقابله خواهند کرد.

عنابستانی تصریح کرد: در اداره شرایط فعلی کشور مشاهده می‌شود که به دلیل قصور دولت، سخت‌ترین شرایط به مردم تحمیل می‌شود، اما مردم اجازه نخواهند داد به موج سوارهایی که بخواهند از قصور دولت علیه نظام استفاده کنند؛ یعنی ملت تکلیف نظام را با بقیه مجزا کرده است؛ چرا که چارچوب نظام دینی را پذیرفتند و پای آن نیز ایستادند، بنابراین در داخل این نظام خطایی از احدی سر بزند فرقی هم ندارد که چه کسی باشد؛ قطعا باید پاسخگوی ملت باشد و در 9 دی نیز این موضوع را اثبات کردند که اگر شخصی بخواهد چارچوب‌های نظام را هدف قرار بدهد وارد صحنه خواهند شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی