کد خبر : 6683

عمویی با تشریح نشست کمیسیون امنیت ملی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: اقدامات وزارت اطلاعات درباره پیگیری عوامل ترور شهید فخری‌زاده تشریح شد.

 

ابوالفضل عمویی، با اشاره به نشست امروز(سه شنبه 25 آذرماه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با وزیر اطلاعات، گفت: در این جلسه وزیر اطلاعات گزارشی از عملکرد خود در حوزه امنیتی، مقابله با نفوذ دشمن، اشراف خارجی و مباحث فنی ارائه کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد: همچنین در این جلسه بخش‌های ذی‌ربط وزارت اطلاعات، توضیحاتی درباره پیگیری‌های صورت گرفته در موضوع ترور شهید فخری‌زاده ارائه کردند.

وی تاکید کرد: همچنین گزارشی درباره اقدامات علیه سرویس‌های اطلاعاتی دشمن ارائه شد. گزارشی از پرونده عبدالله چعب از فرقه حرکت النضال هم ارائه شد.

این نماینده مجلس اظهار داشت: اشراف اطلاعاتی این وزارتخانه نشان می‌دهد که دشمنان سرمایه‌گذاری مالی و رسانه‌ای زیادی برای نفوذ فرهنگی صورت داده‌اند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در این جلسه نمایندگان حاضر از زحمات سربازان گمنام امام زمان(ع) در مقابله با تهدیدات قدردانی کردند و ضمن تأکید بر توجه به ابعاد مختلف حفظ امنیت مردم، بر حمایت کمیسیون امنیت ملی از تقویت فعالیت‌های وزارت اطلاعات تاکید کردند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی