کد خبر : 6439

نماینده مردم خمینی شهر با اشاره به قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گفت: برخی این قانون را به خروج از برجام تعبیر کردند در حالی که این قانون مطابق مفاد برجام است.

محمدتقی نقدعلی، در خصوص اظهارات جوبایدن مبنی بر اینکه جمهوری اسلامی ایران نباید به دنبال ساخت بمب هسته‌ای رود، گفت: فضای رسانه‌ای و اخلاق قلدرمآبانه جمهوری‌خواهان و دموکرات‌های ایالات متحده آمریکا یکسان است و تجربه 41 ساله جمهوری اسلامی نشان داده که هر گاه در مقابل قلدری‌ها با صلابت و اقتدارصحبت کردیم، آنها عقب نشینی کردند و هر گاه کوتاه آمدیم، آنها قلدری کردند. این اخلاق سگ ‌های رها شده در دنیا است.
 
محمدتقی نقدعلی

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها منطقی و مطابق مفاد برجام است، تصریح کرد: برخی این قانون را به خروج از برجام تعبیر کردند در حالی که این قانون مطابق مفاد برجام است. ما هر آنچه طرف‌های مقابل در برجام متعهد شده بودند اما عملیاتی نکرده بودند را در قالب قانون جدید تدوین کردیم.

وی در ادامه تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به دنبال ساخت سلاح هسته‌ای نیست زیرا با مبانی دینی ما سازگار نیست و خلاف فتوای مقام معظم رهبری است.

نقدعلی معتقد است: بیان چنین مسائلی را باید در قالب سیاست های ‌جوبایدن تعریف کرد، آنها با نابخردی و فرافکنی می‌خواهند جمهوری اسلامی ایران را حامی تروریسم معرفی کنند در حالیکه خودشان از تروریست ها حمایت می کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی