کد خبر : 6428

قادری:

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: امپریالیسم می‌خواهد با گسترش جنگ و جنگ افروزی در دنیا، با فروش تسلیحات به منافع تجاری خود دست پیدا کند.

جعفر قادری ، با اشاره به توان ایران جهت فروش سلاح به کشورهای دیگر گفت: برای فروش سلاح هیچ منعی وجود ندارد و ما می‌توانیم همچون دیگر کشورها سلاح های خود را به فروش برسانیم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: در حقیقت سلاح، تجهیزاتی برای جنگ افروزی نیست و بستگی دارد که استفاده کننده تسلیحات چه کسانی باشند و  این نیز بیشتر جنبه دفاعی دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: جمهوری اسلامی ایران به دنبال جنگ افروزی نیست بلکه ما برای دفاع از کشورمان سلاح تولید می‌کنیم و تا زمانی که عده‌ای جنگ‌ افروز در سطح دنیا وجود دارند، ساخت تجهیزات دفاعی نیز یک امر طبیعی است فلذا هم ایران اسلامی و هم اینکه دیگر کشورها چنین حقی دارند تا سلاح های مورد نیاز خود را تولید و در صورت نیاز صادرات یا وارداتی در این زمینه داشته باشند.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس اظهار کرد: جنگ افروزان در دنیا می‌خواهند با جنگ افروزی انحصار تسلیحاتی را برای خود ایجاد کنند و جوسازی‌هایی علیه ما شکل می‌دهند که نباید اسیر چنین جوسازی‌هایی شویم؛ بنابراین این‌ها به کشورهایی تسلیحات را می‌فروشند که در مسیر خودشان عمل می‌کنند لذا ما می‌توانیم این انحصار را بشکنیم و اگر چنین اتفاقی بیفتد، دیگر کشورها می‌توانند سلاح خود را تامین کنند و ایجاد جنگ‌های ناخواسته متوقف خواهد شد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی