کد خبر : 6168

صباغیان با اشاره به نامه عجیب دولت به مجلس:

نماینده مردم مهریز، بهاباد، بافق، ابرکوه و خاتم در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در سال‌های اخیر مجلس شورای اسلامی به عملکرد نامناسب رئیس جمهور واکنش نشان می‌داد در حال حاضر تذکرات نمایندگان را توهین تلقی نمی‌کردند.

محمد رضا صباغیان، در واکنش به اقدام عجیب دولت مبنی بر اینکه اظهارات  برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی را توهین تلقی کرده است، اظهار کرد: اگر تذکر اینجانب به رئیس جمهوری توهین محسوب می‌شود؛ بنابراین باید به آقای رئیس جمهور اذعان کرد که نظارتی بر شما نیست هر کاری دلتان می‌خواهد انجام دهید.

نماینده مردم مهریز، ابرکوه، بافق، بهاباد و خاتم در مجلس شورای اسلامی افزود: قانونگذاری و نظارت از وظایف مجلس شورای اسلامی است و حتی می‌توانند از رئیس جمهور طرح سوال و یا اینکه آن را استیضاح کنند.

وی اظهار کرد: به دلیل اینکه در سال‌های گذشته هیچ عکس‌العملی نسبت به عملکرد رئیس جمهور وجود نداشته است در حال حاضر حق قانونی نمایندگان برای رئیس جمهور توهین تلقی می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر مجلس شورای اسلامی  در سال‌های  اخیروظیفه قانونی خود را به درستی انجام می‌داد و سالی چند بار رئیس جمهوری را به مجلس می‌کشاند و از او در خصوص مسائلی همچون گرانی‌ها، قاچاق کالا و امثالهم طرح سوال می‌کرد و در زمان مناسب هم تصمیم می‌گرفت این اظهارت را مطرح نمی‌کردند و تذکرات و نطق‌های نمایندگان توهین محسوب نمی‌شدند فلذا در حال حاضر مجلس شورای اسلامی به آقای رئیس جمهوری گفته بالای چشم شما ابروست ناراحت شدند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی