کد خبر : 6167

گیلانی:

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی که دشمنان ایران اسلامی فداکاری‌های بسیج را در عرصه‌های گوناگون مشاهده می‌کنند به دنبال نابودی آن می‌ر‌وند.

سهراب گیلانی، با اشاره به بخشی از پیام رهبر انقلاب به مناسبت هفته بسیج، گفت: بسیج در طول 40 سال اخیر ثابت کرده از کارآمدی بالایی برخوردار است؛ چرا که از بدنه مردم تشکیل شده و وقتی که ملت در عرصه‌های گوناگون حضور داشته باشند تاثیرگذاری خود را در پیشرفت و آبادانی کشور به نمایش می‌گذارد.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی افزود: بسیج به لحاظ سیاسی به دلیل میلیونی بودن ، نقش بسزایی را در مردم سالاری دینی، شرکت در انتخابات‌ها و حضور پرشور مردم در زمینه‌های مختلف ایفا می‌کند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هر زمانی که بحرانی نظیر سیل، زلزله و امثالهم در کشور اتفاق می‌افتد بسیج پای کار است و خود را در صف نخست خدمات‌رسانی قرار می‌دهد.

 گیلانی تاکید کرد: نقش بسیج در شکل‌گیری عملیات‌های گسترده  جنگ تحمیلی  مثال زدنی بود و برای حفظ نظام و تمامیت ارضی کشور در این چهل سال اخیر سنگ تمام گذاشته است؛ بنابراین نقش آفرینی‌های بسیج به شکلی بوده که کشورهای مسلمان منطقه نظیر عراق، لبنان و ... از آن الگوبرداری کردند و سازمان‌هایی اینچنینی را تشکیل دادند.

وی تصریح کرد: وقتی که دشمن بداند بسیجیان رزمندگان خط مقدم در عرصه‌های مختلف هستند؛ قطعا دشمنی‌هایشان نسبت به این قشر فداکار مضاعف خواهد شد و جوسازی‌هایی را علیه آنها شکل می‌دهند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی