کد خبر : 6014

سلیمی:

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: صبحت های وزیر خارجه آمریکا در راستای اعمال تحریم در هر هفته علیه ایران صرفا پروپاگاندای رسانه ای است.

اصغر سلیمی، در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا در راستای اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران، گفت: واشنگتن قصد دارد حلقه تحریم ها علیه تهران را تنگ تر کند اما از بی اثر بودن این محدودیت ها غافل است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع لیست های تحریمی که ترامپ و دولتش طی چند هفته گذشته مطرح کردند، فقط دارای نام جدید بود اما محتوایش در گذشته علیه ایران اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه صبحت های وزیر خارجه آمریکا در راستای اعمال تحریم در هر هفته صرفا پروپاگاندای رسانه ای است، ادامه داد: آمریکایی ها در مقابله با ایران با شکست های متعددی مواجه شدند از این رو دچار استیصال هستند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک بیان اعمال تحریم های جدید علیه ایران ابزاری برای آرام کردن همپیمانان منطقه ای کاخ سفید است زیرا آنها دلارهای زیادی برای ترامپ و دولتش هزینه کرده اند اما اکنون خودشان را تنها و بدون پشتوانه می بینند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی