کد خبر : 5941

آزادی‌خواه با اشاره به اقدام ضدایرانی ترامپ:

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس گفت: تمدید همه ساله تحریم های غیر هسته‌ای آمریکا علیه کشورمان مصداق بارز یکجانبه گرایی و زورگویی کاخ سفید است.

احد آزادی‌خواه، در خصوص تمدید وضعیت اضطرار ملی آمریکا در برابر ایران، گفت: مطابق سیاست های کاخ سفید علیه تهران، همه ساله تحریم های غیر هسته ای علیه کشورمان تمدید شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: رهبر انقلاب بارها تاکید کردند که آمریکایی ها قابل اعتماد نیستند و تمدید قانون تحریمی مذکور مهر تایید دیگری بر این امر است.

وی با اشاره به اینکه دیوار بی اعتمادی نسبت به واشنگتن در دوران ترامپ بلندتر شده است، ادامه داد: ترامپ پس از روی کار آمدنش اقدامات خصمانه یکجانبه ای علیه ایران انجام داد که خروج از برنامه جامع اقدام مشترک موسوم به برجام مصداق بارز آن به شمار می ‌رود.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه ترامپ همزمان با خروج از برجام تلاش کرد فشار حداکثری در حوزه اقتصادی بر کشورمان وارد کند، افزود: در واقع کاخ سفید تصور می کرد می تواند با افزایش محدودیت ها امتیازات بیشتری از ایران دریافت و تحریم های هسته ای را دائمی کند.

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون نیز تمدید قانون مذکور به بهانه عادی نشدن روابط با ایران از سوی ترامپ امضاء شده که تایید کننده سیاست یکجانبه گرایی کاخ سفید است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس‌جمهور آمریکا با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که وضعیت اضطرار ملی این کشور در برابر ایران را تمدید کرده است./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی