کد خبر : 5939

قادری:

نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: جریان سیاسی خاصی دائم به دنبال دو قطبی کردن فضای جامعه است تا از این راه به نان و نوایی برسند، اما باید متوجه باشند چنین ایدئولوژی دیگر کاربرد ندارد.

جعفر قادری، با اشاره به دیدگاه‌های برخی از جریانات سیاسی که به دنبال دوقطبی کردن جامعه هستند، اشاره کرد و گفت: نان برخی از جریانات سیاسی در تنش‌زایی، حساسیت و دوقطبی کردن جامعه است چرا که دیدگاه‌های آنها در فضای آرام خریداری ندارد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی افزود: این‌ جریانات زمانی می‌توانند نظرات مردم را به خود جلب کنند که فضای دو قطبی در جامعه ایجاد کنند و از این طریق به اهداف سیاسی خود برسند در صورتی که دیگر اینگونه استراتژی‌ها هم در جامعه نخ نما شده و از اهمیت چندانی برخوردار نبوده است.

وی اظهار کرد: مردم ملاحظه کردند که از اعتماد به این جریان سیاسی دچار ضرر و زیان‌هایی شدند و معتقدم چنین روش‌هایی که برخی از جریانات سیاسی به آن متوسل می‌شوند منسوخ شده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم به دنبال مسئولانی هستند که وقت خود را صرف خدمت‌رسانی کنند و چنین موضوعاتی را نمی‌پذیرند، اما عده‌ای همچنان سعی دارند که وجود مشکلات را به مسائل سیاسی و همچنین عدم ارتباط با آمریکا گره بزنند.

قادری تصریح کرد: غربی‌ها زمانی گستاخ می‌شوند و چشم طمع به مسائل داخی ما می‌ورزند که در داخل کشور برخی‌ها مواضع منفعلانه داشته باشند و حل مسائل را به ارتباط با غرب  دهند، اما این‌ها بدانند که برای مرتفع شدن مشکلات اقتصادی کشور بایستی به ظرفیت‌های داخلی تکیه کرد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی