کد خبر : 5914

ابوترابی:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، باید انتخابات ریاست جمهوری با رعایت همه تمهدیدات لازم برگزار شود.

ابوالفضل ابوترابی به شرایط برگزاری انتخابات 1400 در صورت استمرار کرونا اشاره کرد و گفت: آمریکا که از لحاظ پاندمی ویروس کرونا در صدر آمار مرگ و میر جهان قرار دارد انتخابات ریاست جمهوری را برگزار کرد، اما این با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی این امر صورت پذیرفت.

نماینده مردم نجف آباد، تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت باید تمهیداتی را برای برگزاری انتخابات 1400 در صورت شیوع کرونا بیاندیشد تا مردم در پای صندوق‌های رای دچار مشکلاتی نشوند که منجر به انتشار این ویروس در آن زمان شود.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: معتقدم انتخابات در موعد مقرر برگزار خواهد شد، اما باید ازدحام جمعیت در پای  صندوق‌های رای وجود نداشته باشد و این نیز منوط به افزایش شعب اخذ رای بوده است.

ابوترابی اظهار کرد: انتخابات در کشورهای دیگر از جمله آمریکا که در بحران ویروس کرونا نیز به سر می‌برند برگزار شده است؛ لذا در مجموع کرونا تاثیری برای حضور مردم در پای صندوق‌های رای نخواهد داشت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی