کد خبر : 5896

مقتدایی:

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: طرح راهبردی اقدام برای رفع تحریم‌ها پس از تصویب در کمیسیون امنیت ملی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به هیئت رئیسه ارسال می شود.

عباس مقتدایی ، با اشاره به بررسی جزئیات طرح راهبردی اقدام برای رفع تحریم های ایران در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، گفت: این طرح که یک فوریت آن در صحن تصویب شده، جمهوری اسلامی ایران را قادر به رفع عملی تحریم‌های ظالمانه می‌سازد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: در طرح راهبردی اقدام برای رفع تحریم‌های ایران به دنبال تامین حداکثری منافع کشورمان هستیم.

وی افزود: اکنون که طرف‌های غربی به تعهدات خود عمل نکردند، مجلس تصمیم گرفت تا در چارچوب وظایف نظارتی و قانونی خود از طریق این طرح، حقوق از دست رفته ملت ایران را تحقق ببخشد.

مقتدایی عنوان کرد: به محض نهایی شدن جزئیات و تصویب آن در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در اختیار هیئت رئیسه قرار می گیرد.

وی تصریح کرد: با توجه به این که طرح راهبردی اقدام برای رفع تحریم های ایران در صحن مجلس به صورت یک فوریتی تصویب شده، تلاش خواهد شد تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای تامین منافع ملت ایران  و احقاق حقوق مردم تصویب شود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی