کد خبر : 5833

نوش آبادی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد منافع ملی کشورمان اقتضا می کند روابط سیاسی، اقتصادی و تجاری تهران و اسلام آباد تقویت شود.

حسین نوش آبادی ، در رابطه اهمیت سفر وزیر امور خارجه کشورمان به کشورهای همسایه خصوصا پاکستان، گفت: اشتراکات دینی، اعتقادی، تاریخی و فرهنگی میان دو کشور بسترساز خوبی برای همکاری های دوجانبه است.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تبادلات اقتصادی و تجاری میان دو کشور طی سال های گذشته رونق داشته است، اظهار کرد: این مهم در حالیست که برخی کشورهای عربی تلاش های زیادی انجام دادند تا روابط تهران و اسلام آباد کمرنگ شود.

وی افزود: در این بین گروه های افراطی نیز طی سالیان گذشته تلاش کردند با تنش زایی در مناطق مرزی، روابط دو کشور را تیره و تار کنند که با هوشمندی ملت و دولت ایران و پاکستان این دسیسه نیز خنثی شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مرزهای مشترک طولانی بین دو کشور تقویت کننده همکاری های دوجانبه است، خاطرنشان کرد:منافع ملی اقتضا می‌کند روابط سیاسی، اقتصادی و تجاری تهران و اسلام آباد تقویت شود

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی