کد خبر : 5730

موسوی لارگانی در دیدار با فرمانده ناجا:

عضو هیأت رئیسه مجلس در دیدار با فرمانده ناجا بر نقش نیروی انتظامی در کاهش التهابات به خصوص در فضای نابسامان اقتصادی تأکید کرد.

 سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به همراه قاسم نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران به مناسبت هفته نیروی انتظامی، با سردار حسین اشتری فرمانده کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران دیدار و گفت و گو کرد.

موسوی لارگانی در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات نیروی انتظامی در خصوص اقدامات ناجا در راستای کنترل امنیت، اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره توانسته آرامش آفرینی لازم را برای کاهش التهابات در جامعه به خصوص در فضای نابسامان اقتصادی داشته باشد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امیدواریم با همین روند و برنامه ریزی های مدون که توسط این نیرو در کشور صورت گرفته و همراهی های روزافزون فرماندهی مدبر این نیرو، شاهد توسعه ثبات و امنیت خاطر بیشتر در جامعه به ویژه در جامعه کارآفرینان، اصناف و صنعتگران باشیم.

وی در این دیدار با اشاره به آسیب های ناشی از نوسانات مختلف که در بازار و صنایع به دلیل عدم ثبات ارز به وجود آمده است اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی با تمام فراکسیون و کمیسیون های تخصصی خود در تلاش است تا نسبت به رفع موانع و مشکلات کارآفرینان، صنعتگران و اصناف اقدامات مناسبی را که تاثیر آن را در جامعه شاهد باشیم انجام دهد.

رئیس فراکسیون کارآفرنیان مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس در زمینه قانونگذاری و نظارت آنچه که وظیفه دارد را به نحو احسن انجام خواهد داد اما برای کاهش مشکلات اقتصادی، نیازمند یک عزم جدی و حرکت جهادی از سوی همه ارکان نظام به ویژه دولت است زیرا بازوی اجرایی کشور که در این زمینه با مردم سروکار دارد دولت بوده و مجلس فقط می تواند با تصویب قوانین و نظارت بیشتر به قوه مجریه کمک دهد.

به گزارش خانه ملت، در این دیدار نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف تهران با ارائه گزارشی از ۱۳۵ صنف فعال در تهران و نیز گفتن مشکلات آنها از همکاری های نیروی انتظامی در بر قراری نظم و امنیت در التهابات گذشته بازار تشکر کرد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی