کد خبر : 5696

احمدی بیغش:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مسئولان در جهت حل مشکلات مردم گام‌های اساسی بردارند که ملموس باشند حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای را بیشتر از گذشته شاهد خواهیم بود.

محمود احمدی بیغش ، به اهمیت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای برای انتخابات آتی ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: اگر قرار باشد در انتخابات ریاست جمهوری 1400 تحرک خاصی به لحاظ کمیت و کیفیت نسبت به گذشته داشته باشیم، قطعا باید بروز و ظهوری از نتجیه تصمیمات مسئولان نسبت به بهبود معیشت مردم دیده شود.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی افزود: در حقیقت اگر مسئولان بتوانند به شکلی مدیریت کنند که وضعیت معیشتی و اقتصادی مردم سر و سامان پیدا کند بدون شک حضور چشم‌گیر مردم را پای صندوق‌های رای انتخابات ریاست جمهوری شاهد خواهیم بود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمی‌خواهم بگویم که همه چیز به معیشت بازمی‌گردد، اما مردم بدانند که نمایندگان مجلس شورای اسلامی به فکر بهبود وضعیت معیشتی و اقتصادی آنها هستند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مردم ایران همیشه سر بزنگاه‌ها از انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی که متعلق به آنها بوده دفاع می‌کنند پس مسئولان نیز می‌بایست وظایف خود را به نحو شایسته‌ای انجام دهند.

وی تصریح کرد: مردم با غیرت مثال زدنی خود در عرصه‌های گوناگون کشور به ویژه شرکت در انتخابات‌ها حضور جدی دارند؛ بنابراین مسئولان نیز باید این غیرت را به خرج دهند و مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان را مرتفع کنند که اگر این موضوعات سروسامان داده شود؛ قطعا مشارکت مردم متحیر کننده خواهد بود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی