کد خبر : 5639

نقدعلی:

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: ایالات متحده آمریکا تا می‌توانسته فشار حداکثری را علیه ایران اعمال کرده و دیگر کف‌گیر تحریم‌های آمریکا علیه کشورمان به ته‌دیگ خورده است.

محمد تقی نقدعلی، به تحریم‌های آمریکا علیه اشخاص و نهادهای حقیقی و حقوقی کشورمان اشاره کرد و گفت: ایالات متحده تا می‌توانسته دست به اقدامات تحریمی و ایجاد فشار حداکثری علیه جمهوری اسلامی ایران زده است.

نماینده مردم خمینی شهر در ادامه افزود: امروزه کف‌گیر تحریم‌های آمریکا به ته دیگ خورده و دیگر تحریمی باقی نمانده که بخواهد علیه ایران اسلامی اعمال کند و به همین سبب سراغ افراد و نهادهایی رفته که یا نقشی در اقتصاد ایران ندارند و یا اینکه نقش ناچیزی را ایفا می‌کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا اسامی اشخاص و نهادها را از گوشه و کنار پیدا می‌کند و به بهانه‌های واهی آنها را ذیل تحریم‌ها قرار می‌دهد.

نقدعلی اظهار کرد: بالاتر از این فشارهای تحریمی علیه ایران امکان پذیر نخواهد بود؛ یعنی ایالات متحده مدتهاست که به سیم آخر زده و دیگر تحریمی باقی نمانده که بخواهد علیه ایران اعمال کند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی بیان کرد: هر زمانی در رسانه‌ها مشاهده شد که اشخاصی مورد تحریم آمریکا واقع شده اند بدون شک شوی تبلیغاتی ترامپ خواهد بود؛ بنابراین تحریم‌ها دیگر اثری ندارد چرا که اگر می‌خواست تاثیرگذار باشد تا به الان انجام شده و بالاتر از نیز صورت نخواهد گرفت./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی