کد خبر : 5341

موسوی لارگانی در پیامی به مناسبت بازگشت پیکر شهید هاکوپیان به میهن:

عضو هیأت رئیسه مجلس با صدور پیامی به مناسبت بازگشت پیکر شهید ارمنی هاکوپیان، ارامنه را مایه عزت و افتخار ایران دانست.

سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پیامی به مناسبت بازگشت پیکر پاک شهید هراچ هاکوپیان به اصفهان گفت ارامنه عزیز ایران در طول دوران 4 دهه انقلاب اسلامی و به خصوص در 8 سال دفاع مقدس با مجاهدتی وصف ناپذیر در دفاع از وطن درخشیدند.

متن پیام وی به شرح زیر است:

 

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

این وعده خداست که حق الناس را نمی بخشد! خون شهدا حق الناس است، نمی دانم با این حق الناس بزرگی که به گردن ماست، چه خواهیم کرد؟!

بازگشت شکوهمندانه پیکر پاک و مطهر شهید بزرگوار هراچ هاکوپیان به اصفهان در ایام نزدیک به اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) معنویت شهر شهیدان را دو چندان کرد.

ارامنه عزیز ایران در طول دوران 4 دهه انقلاب اسلامی و به خصوص در 8 سال دفاع مقدس با مجاهدتی وصف ناپذیر در دفاع از وطن درخشیدند. شهدای عزیز ارمنی گواه این عزت آفرینی هستند.

به عنوان خادم مردم شهید پرور استان اصفهان در خانه ملت بازگشت پیکر شهید هراچ هاکوپیان به اصفهان پس از ۳۳ سال را به محضر خانواده بزرگوار این شهید، هموطنان عزیز ارمنی، نمایندگان معزز ارامنه جنوب و شمال در مجلس شورای اسلامی و مردم انقلابی اصفهان تبریک و تسلیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای این شهید عزیز علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل و عزت دارین مسئلت می نمایم.

 

والعاقبة للمتقین
سید ناصر موسوی لارگانی
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی

پایان پیام

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی