کد خبر : 5327

آصفری با اشاره به ادعاهای نتانیاهو علیه حزب‌الله لبنان:

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ادعایی که از سوی نخست وزیر رژیم کودک کش صیونیست‌ها علیه حزب‌الله لبنان صورت پذیرفته، جعلی و دروغین است و این موضوع بیانگر عصبانیت نتانیاهو از جبهه مقاومت است.

محمد حسن آصفری، به ادعای جدید نتانیاهو علیه حزب‌الله مبنی بر اینکه« حزب الله صاحب یک کارخانه موشکی بوده که ممکن است منجر شود» اشاره کرد و گفت: نتانیاهو از این دست ادعاهای دروغین و جعلی علیه کشورهای اسلامی به ویژه ایران زیاد به کار برده است و البته فاقد ارزش‌ هم هستند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: نخست وزیر رژیم صهیونیستی در حالی این ادعا را علیه حزب‌الله مطرح کرده که رژیم صهیونیستی بیش از 400  زرادخانه دارد و حتی حاضر به پذیرش NPT  و پروتکل‌های آژانس بین المللی انرژی اتمی نیز نشده است.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نتانیاهو سال گذشته نیز ادعای اینچنینی را علیه جمهوری اسلامی ایران مطرح کرده بود که پس از بررسی‌هایی که صورت پذیرفت مشخص شد که مکان مورد نظر نخست وزیر رژیم صهیونیستی یک قالشویی است.

عضو مجمع نمایندگان استان مرکزی اظهار کرد: اظهارات نتانیاهو بیانگر عصابنیت رژیم صهیونیستی از جبهه مقاومت و حزب‌الله لبنان است و ناگفته نماند که این فرافکنی‌ها باعث انسجام میان جبهه مقاومت خواهد شد./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی