کد خبر : 5291

پاشایی مطرح کرد:

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت:اجازه نمی دهیم هیچ بار نظامی به مقصد کشوری که به فرموده رهبرمان به خاک اسلام تجاوز کرده، حمل شود.

معصومه پاشایی‌بهرام  با اشاره به درگیری ها در قره باغ و شایعاتی درباره دخالت جمهوری اسلامی در این درگیری ها،گفت:این روزها اتهاماتی علیه جمهوری اسلامی ایران در ارتباط با کمک های نظامی به ارمنستان مطرح می شود، که باعث نگرانی ما آذربایجانی های ایران شده است.

وی افزود:برای گرفتن پاره ای توضیحات با"دکتر میر اشرفی" ریاست گمرک جمهوری اسلامی ملاقات کردم و جهت اطمینان سوال کردم که آیا بارهای حمل شده به مقصد ارمنستان در این شرایط جنگی قره باغ  نظامی است؟! پاسخ دادند به هیچ وجه و اسنادش را هم ارائه دادند که طبق اسناد گمرک،کد ثبت سفارش جهانی، مربوط به کامیون بود. 

بیشتر بخوانید:

  • نقش آفرینی کشور های فرامنطقه ای کمکی به حل مناقشه قره باغ نمی کند

نماینده مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: ایران از دیرباز به واسطه موقعیت جغرافیایی خود یک چهارراه جهانی بوده و همیشه محل عبور و محملی برای تجارت و آمد و شدهای اقتصادی سایر کشورها بوده است.

وی با اشاره به شیطنت برخی کشورهای مداخله گر در مناقشه قره باغ،تاکید کرد: تداوم درگیری ها خواستِ نیروهای مداخله گر فرامنطقه ای است و منافع آنان را تامین می کند و ما در این شرایط اجازه نمی دهیم هیچ بار نظامی به مقصد کشوری که به فرموده رهبرمان- به خاک اسلام تجاوز کرده- حمل شود و تا پای جان حامی شیعیان آذربایجان خواهیم ماند.

وی با بیان اینکه اجازه نمیدهیم اسرائیل در منطقه جولان دهد و از آب گل آلود ماهی بگیرد، تاکید کرد: این رژیم نامشروع و حامیان غربی اش از دیرباز به دنبال تجزیه و اختلاف افکنی در منطقه خاورمیانه بوده اند و این آرزوی شیطانی صرفا در سایه اختلاف افکنی میان مسلمانان محقق می شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم منطقه از نفوذ رژیم صهیونیستی، تصریح کرد: مردم ما با هوشیاری کامل اجازه نمی دهند خواب شوم صهیونیسم نامشروع تعبیر شود،قطعا مسلمانان بیدار هستند و اجازه نخواهند داد جهان اسلام  به جولانگاه این غده سرطانی تبدیل شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی