کد خبر : 5176

ذاکر:

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: جنایات رژیم اشغالگر قدس در کشتار مردم بی دفاع فلسطین علاوه بر کودک کشان صهیونیستی،به پای حاکمان منامه و ابوظبی هم نوشته خواهد شد.

 سید سلمان ذاکربا اشاره به تلاش برخی کشورهای مرتجع منطقه  برای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی گفت: اقدام رژیم آل خلیفه  خللی در اراده ملت های مسلمان برای آزادی قدس شریف و سرزمین های اشغالی ایجاد نمی کند.

وی با اشاره به تجاوزگری ائتلاف عربی به رهبری سعودی ها و پشتیبانی آمریکا در یمن، تاکید کرد:کشتارهای غزه و جنایات صبرا و شتیلا  و چندین دهه مبارزه و تحمل آلام سنگین مردم فلسطین ،ظلم به مردم مظلوم یمن و شیعیان عربستان از دید مردم آزادی خواه جهان پاک نشده و از تاریخ فراموش نخواهد شد.

بیشتر بخوانید:

  • مقاومت و قدرت تنها زبانی است که اشغالگران صهیونیست آنرا به خوبی می فهمند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خاطرنشان کرد: اقدام حکام سرسپرده عربی در اعلام برقراری روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی در حافظه تاریخی ملت مظلوم و ستم دیده این سرزمین و جهان اسلام تا ابد باقی می ماند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با بیان اینکه  جنایات رژیم اشغالگر قدس در کشتار و قتل عام کودکان ،زنان و مردم بی دفاع فلسطین علاوه بر کودک کشان صهیونیستی، به پای حاکمان منامه و ابوظبی نوشته می شود، مطرح کرد: حاکمان ابوظبی و منامه با نادیده گرفتن حقوق ملت فلسطین، با اعلام توافق صلح با صهیونیست کودک کش ضربه ای را به آرمان فلسطین زدند.

آشکارکردن روابط با اسرائیل سقوط این رژیم جعلی را تأخیر نمی اندازد

نماینده مردم ارومیه درمجلس با بیان اینکه سازش بحرین و امارات با رژیم کودک کش صهیونیستی به معنای پذیرش این رژیم نزد ملت های مسلمان نیست،تصریح کرد: رژیم اشغالگر قدس با مقاومت مردم فلسطین و ملت های مقاوم منطقه به سراشیبی زوال و سقوط افتاده است.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی با بیان اینکه آشکارکردن روابط با اسرائیل سقوط این رژیم جعلی را تأخیر نمی اندازد، ادامه داد: جهان اسلام در آینده ای نه چندان دور شاهد نابودی رژیم جعلی اسرائیل و آزادی فلسطین خواهد بود./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی