کد خبر : 5120

قادری:

نماینده مردم شیراز درمجلس شورای اسلامی تاکید دارد که تهدید ترامپ برای جنگ با ایران تو خالی و غیر قابل باور است.

جعفر قادری ، در واکنش به تهدید ترامپ مبنی بر اینکه با ایران وارد جنگ خواهد شد، گفت: در حالی رئیس جمهور آمریکا ایران را تهدید به جنگ می کند که هفته های گذشته وعده توافق و مذاکره با ایران را می داد، در این شرایط باید گفت ترامپ حرف های بی ربط و زیاد می زند و نباید او را جدی گرفت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: تهدید ترامپ برای جنگ با ایران، در واقع ترس از تلافی ترور سردار شهید سلیمانی است، این در حالی است که وقتی ایران به پایگاه نظامی آمریکا در عراق حمله کرد، ترامپ هیچ اقدامی نکرد، این بار نیز چنین است.

وی اظهار داشت: تصور نمی کنم در صورتی که ایران انتقال سخت را از آمریکا به دنبال ترور سردار شهید سلیمانی بگیرد، جرأت و جسارت پاسخگویی را داشته باشد.

این نماینده مجلس تاکید کرد: ترامپ در وضعیتی نیست که بخواهد آمریکا را درگیر جنگی با ایران کند، او می داند در شرایط فعلی و با نزدیکی به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده هر خطایی مرتکب شود منجر به حذف او از انتخابات می شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان کرد: با این حساب تهدید های ترامپ تو خالی و آبکی است و هیچ اتفاقی نخواهد افتاد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه تهدیدهای پوشالی خود علیه ایران، مدعی شد که هر حمله‌ای علیه منافع ایالات متحده را با «شدت هزار برابر» پاسخ خواهند داد.

 دونالد ترامپ  در صفحه توئیتر خود نوشت: «بر اساس گزارش‌های رسانه‌ای، ایران احتمالا در حال برنامه‌ریزی یک ترور یا حمله دیگری علیه ایالات متحده برای گرفتن انتقام کشتن [سردار] سلیمانی است که به دلیل برنامه‌ریزی او برای حمله‌ای در آینده، قتل نیروهای آمریکایی و رنجی که سال‌ها ایجاد کرد، انجام شد.»

 ترامپ نوشت: هر حمله‌ای توسط ایران به هر شکلی علیه ایالات متحده، با حمله‌ای به ایران با شدت ۱۰۰۰ برابر پاسخ داده می‌شود!/

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی