کد خبر : 5087

پارسینه: مالک شریعتی‌نیاسر، با اشاره به اجرای حکم قصاص فردی به نام «نوید افکاری» که پیرو قتل مرحوم «حسن ترکمان» از کارمندان سازمان آب منطقه‌ای شیراز و پدر دو فرزند دختر خردسال و یک پسر نوجوان، صورت گرفته است، گفت: پرونده نوید افکاری چند پایه و اساس دارد؛ یک اینکه آیا قتلی اتفاق افتاده یا خیر؟! فردی نمی‌تواند انکار کند که قتلی اتفاق نیفتاده است.

 

 

۰ 

مالک شریعتی‌نیاسر با اشاره به اجرای حکم قصاص فردی به نام «نوید افکاری» که پیرو قتل مرحوم «حسن ترکمان» از کارمندان سازمان آب منطقه‌ای شیراز و پدر دو فرزند دختر خردسال و یک پسر نوجوان، صورت گرفته است، گفت: پرونده نوید افکاری چند پایه و اساس دارد؛ یک اینکه آیا قتلی اتفاق افتاده یا خیر؟! فردی نمی‌تواند انکار کند که قتلی اتفاق نیفتاده است.


وی افزود: همچنین وقتی قتلی اتفاق افتاده، خانواده مقتول اولیای دم هستند و آن‌ها تصمیم می‌گیرند که پرونده چه سرنوشتی داشته باشد لذا در این پرونده اولیای دم از حق‌شان استفاده کرده و گذشت نکردند.

نماینده مردم «تهران، ری، شمیرانات، اسلامهشر و پردیس» در مجلس گفت: در این شرایط تکلیف رسانه‌ها و رفتار‌های دیپلماتیک برخی از کشور‌ها مشخص است، آن‌ها هر زمان که زخم ایجاد می‌شود به نام مانند مگسی روی آن می‌نشیند، اما روی صحبت ما بیشتر با افراد در داخل کشور است که از قضا تریبون هم دارند، این افراد باید مراقبت کند تا زخم دیگری ایجاد نشود.

وی تاکید کرد: قوه قضاییه نباید تحت تأثیر فشار‌های دشمنان قرار گرفته و باید به مُرّ قانون عمل کند.

این نماینده مجلس گفت: همچنین کشور‌های غربی حق دخالت در امور ایران را ندارند و اگر قصد دارند دخالت کنند ابتدا بهتر است به سراغ پرونده‌های کشتار سیاه‌پوستان آمریکایی بروند و آن‌ها را پیگیری کنند.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی