کد خبر : 5045

احمدی بیغش:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با یادآوری توافق کشورهایی چون امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی، گفت: تقویت بیداری اسلامی و خیزش ملت‌های جوامع عربی قطعا منجر به عقب نشینی آمریکا و صهیونیست‌ها خواهد شد.

محمود احمدی بیغش ، در واکنش به حمایت عربستان، امارات و بحرین از طرح صلح عربی ایالات متحده آمریکا، گفت: رفتار امروز عربستان مربوط به گذشته است و آمریکایی‌ها از سالیان گذشته در این کشور نفوذ کرده‌اند. حکومت امروز سعودی‌ها با کمک آمریکا و صهیونیست‌ها شکل گرفته است لذا حاکمان سعودی یکه تازی خود را مدیون آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها هستند. آنها تنها در ظاهر و در مقاطعی برای اینکه منفور ملت‌های آزاده و مسلمان نباشند تظاهر به مقابله با اسرائیل می‌کنند.

حاکمان امارات و بحرین به دنبال تثبیت منافع و جایگاه خود در منطقه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امارات و بحرین نیز وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند، افزود: حاکمان این کشورها با هر نوع صلحی موافقت می‌کنند تا منافع و جایگاه خود را تثبیت کنند.

احمدی بیغش ادامه داد:کشورهای اسلامی و در رأس آنها جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت با همبستگی و اتحاد همه جانبه باید به مقابله و مبارزه سیاسی و اقتصادی با سیاست‌های آمریکا و رژیم صهیونیستی بپردازند. حفظ و عدم کوتاهی در مقابل وادادگی کشورهایی چون امارات، عربستان و بحرین منجر به عقب نشینی آنها خواهد شد.

ملت‌های عربی منفعلانه برخورد نکنند

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی معتقد است: ملت‌های جوامع عربی نباید منفعلانه برخورد کنند لذا این ملت‌ها باید علیه حاکمان امارات، عربستان و بحرین قیام و خیزش کنند زیرا ایستادگی علنی مردم قطعا منجر به کوتاهی آنها خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی یادآور شد: دولت کشورهای عربی مانند امارات، بحرین،رعربستان و کویت دنبال تقویت سیاست‌های صهیونیست‌ها و حمایت از دولت آمریکا هستند لذا بیداری اسلامی توسط ملت‌های این جوامع باید تقویت شود./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی