کد خبر : 5013

مالکی با اشاره به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی اگر بخواهد سیاست‌های آمریکا را در خصوص فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان پیاده کند منزوی خواهد شد.

فدا حسین مالکی  به گزارش اخیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره فعالیت‌های هسته‌ای کشورمان اشاره کرد و گفت:  رافائل گروسی، مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در سفر اخیر خود به کشورمان قول دادند در تصمیم گیری‌هایشان  نسبت به فعالیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی هیچ‌گاه تحت فشار آمریکایی‌ها قرار نگیرند و این صحبت‌ها را هم در مقابل دیدگان جهانیان بیان کردند.

وی در ادامه افزود: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید متوجه شده باشد که اگر تابع سیاست‌های آمریکا باشد و بخواهد از این طریق در خصوص فعالیت‌های ما تصمیم بگیرند جایگاه خود را متزلزل خواهند کرد.

نماینده مردم زاهدان تاکید کرد: مواضع امروز جمهوری اسلامی بسیار محکم‌تر از گذشته خواهد بود و از این بابت ما نگران نیستیم؛ چرا که بازنده نخواهیم بود و قطعا اگر آژانس گزارش خلاف ارائه بدهد بازنده این میدان است.

این نماینده مردم در مجلس به منزوی شدن آمریکا اشاره و اظهار کرد: شکست‌های پی در پی آمریکا به این سادگی جبران نخواهد شد و تاکنون نیز چنین اتفاقی نیفتاده بود که آمریکا به این حد منزوی شده باشد.

وی در ادامه افزود: قطعا اگر گزارش‌های آینده آژانس نیز براساس واقعیت‌های جمهوری اسلامی ترسیم شود نتیجه این گزارش هم آمریکا را منزوی‌تر خواهد کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی