کد خبر : 4929

حدادی:

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید دارد مردم با حضور در انتخابات مرحله دوم مجلس سرنوشت کشور را تعیین می کنند.

علی حدادی با اشاره به آغاز روند انتخابات مرحله دوم در 11 حوزه انتخابیه مجلس، گفت: مردم بار دیگر برای تعیین سرنوشت خود پای صندوق های رای حاضر می شوند و سرنوشت خود را رقم می زنند.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مردم در این انتخابات به افرادی را به عنوان نماینده حوزه انتخابیه در مجلس رای دهند که مطالبه گر بوده و نسبت به تحقق خواسته های به حق مردم دغدغه جدی داشته باشد. انتخابات نماینده اهمیت بسیاری دارد و می تواند در آینده کشور در حوزه سیاسی، اجتماعی و به ویژه اقتصادی اثرگذار باشد.

وی بیان کرد: با انتخاب 11 نماینده دیگر در مرحله دوم انتخابات مجلس، ترکیب قوه مقننه برای تقنین و نظارت تکمیل و تقویت می شود. به امید خدا مردم در این انتخابات نیز حضور و مشارکت قابل توجهی خواهد داشت و سرنوشت کشور را رقم می زنند.

این نماینده مجلس توصیه کرد: مردم به افرادی رای دهند توانمند و مطالبه گر بوده و مباحث مهم در کشور و منطقه را در اولویت خود قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با اشاره به شیوع بیماری کرونا، گفت: انتظار می رود این انتخابات با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار شود، برگزار کنندگان باید مراقب باشند حضور مردم در شعب انتخاباتی عامل گسترش و شیوع بیماری نشود، از مردم هم می خواهیم با رعایت موارد ذکر شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا پای صندوق های رای حاضر شوند./

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی