کد خبر : 4912

عزیزی با اشاره به هشدار رهبر انقلاب به امارات:

رئیس کمیته امنیت مجلس معتقد است اماراتی‌ها باید پیش از اینکه خشم امت اسلام را با تمام وجود حس کنند، نسبت به رژیم صهیونیستی اعلام برائت کنند.

 

ابراهیم عزیزی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب درباره خیانت اماراتی ها به جهان اسلام، گفت: متأسفانه کشور امارات از پشت به قلب جهان اسلام خنجر زد.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اقدام اماراتی ها در عادی سازی روابط با اسرائیل و علنی کردن آن در راستای سیاست های نظام سلطه و به ویژه رژیم صهیونیست کودک کش است که بدون شک با پاسخ جامع و متحد جهان اسلام روبرو خواهد شد.

وی در ادامه با هشدار به اماراتی ها مبنی بر اینکه انقلابیون جهان اسلام، جلوی این رفتار خائنانه را خواهند گرفت، عنوان کرد: بدون شک اماراتی ها پاسخ لازم را از سوی امت اسلام می گیرند و چه بهتر پیش از اینکه خشم امت اسلام را لمس کنند، هرچه زودتر این اقدام خائنانه خود را جبران کنند که البته با هیچ اقدامی این لکه ننگ از پیشانی آنها پاک نخواهد شد.

 
ابراهیم عزیزی

عزیزی ادامه داد: اعقتاد ما این است که کشورهای منطقه خودشان می توانند امنیت، رفاه، آسایش و اقتصاد ملت هایشان را تأمین کنند و نیازی به حضور کشورهای بیگانه و دشمنان اسلام در منطقه نداریم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه با تأکید بر اینکه حضور اسرائیلی ها در امارات نه تنها امنیتی برای این کشور به همراه نمی آورد بلکه موجب ایجاد ناامنی و انواع آسیب های درونی و بیرونی نسبت به این کشور خواهد شد، اظهار داشت: معتقدیم اقدام اماراتی ها که در ادامه سیاست های عبری-عربی-غربی است، باید مورد بازنگری قرار گیرد.

وی افزود: آمریکایی ها نیز باید از تحریک کشورهای منطقه و انحراف آنها در مسیری که برایشان نقشه شومی در نظر گرفته اند، دست بردارند چرا که بدون شک ملت بزرگ و رشید امت اسلام جلوی اقدامات آنها خواهد ایستاد لذا اصرار داریم امارات پیش از اینکه پشیمان شود از رژیم صهیونیستی برائت جوید.

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه اظهارات رهبر معظم انقلاب نسبت به اماراتی ها توصیه نبود بلکه هشداری جدی بود، خاطرنشان کرد: نگاه ما به فرمایشات رهبری نگاهی تکلیفی و اعتقادی و یک حجت دینی است لذا امارات باید متوجه عواقب اقدامات خائنانه خود باشد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی