کد خبر : 4893

حدادی با تأکید بر ادامه موج نظارت میدانی نمایندگان:

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس با بیان این که تنها راه برون رفت از مشکلات، ارتباط مستقیم با مردم کف جامعه است تاکید کرد که ارتباط مستقیم با مردم باعث دریافت سریع مشکلات و حتی راهکارهای آن خواهد شد و به قانونگذاری و اصلاح قوانین کمک می‌کند.

علی حدادی، با اشاره به اهمیت مواجهه رو در رو با مردم جهت دریافت مشکلات آنها، گفت: یکی از اولویت های ما نمایندگان این است که به معنای واقعی صدای مردم بوده و آن را انعکاس دهیم تا برای حل مشکلات آنها به نتیجه برسیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه تنها راه برون رفت از مشکلات، ارتباط مستقیم با مردم کف جامعه است، عنوان کرد: در حوزه انتخابیه اینجانب 8 شهر و 250 روستا واقع شده که تلاش دارم با مردم در دورافتاده ترین روستا نیز ارتباط برقرار کرده و مشکلات را از زبان خود آنها بشنوم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بسیاری از مردم ضمن بیان مشکلات به ارائه راهکارهای اثربخشی برای رفع آن نیز می پردازند، اظهار داشت: با نظارت میدانی، قانونگذاری و اصلاح قوانین برای نمایندگان راحت تر شده و امید در دل مردم جاری می شود.

حدادی ادامه داد: از سوی دیگر مسئولان دستگاه اجرایی متوجه می شوند نماینده کف جامعه حضور داشته و امکان آمارسازی و ارائه گزارش های غیرواقعی از مسائل ندارند لذا واقعیات به صورت شفاف بیان شده و مورد تحلیل قرار می گیرد.

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه مردم انتظار دارند مجلس انقلابی در کنار آنها باشد، خاطرنشان کرد: تأثیرات مثبت نظارت های میدانی را به زودی خواهیم دید چرا که با سرعت بیشتر به مشکلات واقف شده و راهکار آن را نیز دریافت می کنیم از این رو باید به مردم و ظرفیت های آنها اعتماد داشته باشیم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی