کد خبر : 4891

محمدصالحی دارانی با تأکید بر ادامه نظارت میدانی نمایندگان:

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است هر نماینده، نماینده کل کشور بوده و باید در جهت رفع مشکل آحاد مردم گام بردارد که نظارت میدانی نخستین گام برای حل مشکلات است.

حسین محمدصالحی دارانی، با اشاره به اهمیت نظارت میدانی نمایندگان از مناطق مختلف کشور، گفت: دیدار با مردم دو خاصیت مهم دارد که نمایندگان بدون واسطه مشکلات مردم را شنیده و به مسئولان دولتی ارائه می کنند و از سوی دیگر به راحتی در حوزه قانونگذاری و اصلاح قوانین گام بر می دارند.

نماینده مردم فریدن، چادگان و فریدونشهر در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: مردم کشور ما، قانع هستند و حتی اگر مسئولان توان حل مشکلات آنها را نداشته باشند، می توانند با شنیدن مشکلاتشان، مرهمی بر دردهای آنها باشند و جامعه را آرام کنند.

وی افزود: افزایش دیدارهای مردمی در حوزه انتخابیه و سرکشی نمایندگان به مناطق کمتر برخوردار باعث افزایش روحیه مردم خواهد شد.

محمدصالحی دارانی در ادامه با تأکید بر افزایش نظارت های میدانی نمایندگان از مناطق مختلف کشور، عنوان کرد: سرکشی به حوزه های انتخابیه از وظایف نمایندگان است اما حضور سایر نمایندگان در مناطق مختلف کشور می تواند حس همکاری بیشتری را میان اعضای مجلس ایجاد کند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: نمایندگان باید در دست یکدیگر داده و نه تنها مشکلات حوزه انتخابیه خود بلکه مشکلات کل کشور را برطرف کنند که همین امر باعث ایجاد امید در میان مردم خواهد شد.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی