کد خبر : 4811

مولوی با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: متاسفانه دولتمردان در این سال‌های اخیر به دنبال ارتباط با غرب بودند تا شاید از این راه مشکلی از مشکلات اقتصادیمان برطرف شود، اما دیگر باید متوجه شده باشند که آبی از سوی غربی‌ها برای ما گرم نمی‌شود.

محمد مولوی، به سخنان رهبر انقلاب در دیدار اعضای هئیت دولت مبنی بر اینکه «اقتصاد را معطل تحولات خارجی نکنید» اشاره کرد و گفت: متاسفانه در این 7 سال اخیر نگاه مسئولان برای رفع مشکلات اقتصادی به غرب بوده و البته از بابت این مسئله هم هیچ دستاوردی نصیب کشورمان نشد.

وی در ادامه افزود: دولتمردان باید متوجه شده باشند که غربی‌ها هیچ کاری برای ما انجام نمی‌دهند و فقط وقت کشورمان را با طرح مسائلی همچون برجام گرفتند تا اینکه ما از مسیر پیشرفت عقب بیفتیم.

این نماینده مردم در مجلس تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب تاکید داشتند که نمی شود اقتصاد را با نگاه به غرب و تحولات در جهان بهبود بخشید، اما متاسفانه برخی از مسئولان به دنبال این هستند که چه کسی در آمریکا پیروز انتخابات می‌شود تا شاید از این راه بتوانند گره‌ای از مشکلات اقتصادی باز کنند.

نماینده مردم آبادان اظهار کرد: ما از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بسیاری در درون کشور برخوردار هستیم، اما در این سالها برای فعالسازی این  پتانسیل‌ها زمانی صرف نشد و مسئولان بیشتر به غرب چشم دوخته بودند؛ فلذا باید به دولتمردان گوشزد کرد که تنها راه عبور از بحران اقتصادی در کشور توجه به ظرفیت‌های داخلی و استفاده از جوانان نخبه است./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی