کد خبر : 4800

بیگی‌نژاد با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب:

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: مسئولان باید برای عبور از مشکلات اقتصادی نگاه خود را داخل معطوف کنند چرا که کشورمان از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است.

هادی بیگی‌نژاد ، به سخنان رهبر انقلاب در دیدار اعضای هئیت دولت مبنی بر اینکه «اقتصاد را معطل تحولات خارجی نکنید» اشاره کرد و گفت: متاسفانه چنین دیدگاهی در کشور وجود دارد که حضرت آقا به آن اشاره فرمودند و این موضع بسیار نگران کننده است؛ البته نگرانی ما هم بر این بوده که غربی‌ها چه رفتار، کردار و ظلمی را باید علیه کشورمان انجام دهند تا این عده در داخل بپذیرند که این‌ها دشمن قسم خورده جمهوری اسلامی هستند.

وی در ادامه افزود: هیچ دشمنی در طول تاریخ به دشمن خود رحم نکرده پس چرا این عده افراد توقع دارند که غربی‌ها به ما حس ترحم داشته باشند و واقعا جای تاسف دارد که چرا عده ای هنوز نگاهشان برای حل مشکلات به غرب معطوف است.

نماینده مردم ملایر تاکید کرد: توانمندی‌ها و ظرفیت‌های مناسبی در داخل کشور وجود دارد که می‌توانیم از آنها به نحو شایسته‌ای استفاده کنیم تا مشکلاتمان رفع شوند و وقتی که این همه پتانسیل در کشور بوده چرا نباید از این‌ها بهره لازم را برد.

این نماینده مردم به عدم توجه وزارتخانه نیرو و همچنین سازمان انرژی اتمی برای تولید برق هسته‌ای اشاره و اظهار کرد: رهبر انقلاب در رابطه با تولید برق هسته‌ای موضع گرفتند و فرمودند که ما باید در آینده 30 هزار مگابایت برق هسته‌ای داشته باشیم، اما وزارت نیرو خود را به کوچه علی چپ زده و انگار نه انگار که صحبت‌های رهبر معظم انقلاب ناظر بر رفتار این وزارتخانه هم است.

عضو کمیسیون انرژی در ادامه افزود: سازمان انرژی اتمی هم مسئله را آنقدر امنیتی کردند که هر زمانی در رابطه با تولید برق هسته‌ای صحبت می‌شود سریعا موضع می‌گیرند و اعلام می‌کنند باید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در این رابطه نظر بدهند و متاسفانه توانمندی هسته‌ای ما را این 2 سازمان و وزارتخانه بایکوت کردند و نتیجه این بی‌اهمیتی هم مشکلاتی را در آینده برای کشورمان بوجود خواهد آورد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی