کد خبر : 4730

نماینده مردم میناب:

یک نماینده مردم در مجلس گفت: دولتمردان آمریکا متصور شدند که می‌توانند با اعمال فشارهای حداکثری علیه کشورمان به خواسته‌های خود دست پیدا کنند، اما باید متوجه شده باشند که فرهنگ ما عاشورایی بوده پس راه ایستادگی در برابر ظلم را از مکتب عاشورا گرفته‌ایم.

حسین رئیسی، به اظهارات اخیر ترامپ در رابطه با اینکه «اگر پیروز انتخابات شود با ایران مذاکره خواهد کرد» گفت: ترامپ با فشارهایی که از طریق تحریم به کشور ما وارد کرده احساس می‌کند که شاید با این کارها توانسته جلو پیشرفت و توسعه کشور ما را بگیرد.

وی در ادامه افزود: متاسفانه ترامپ متصور شده که با فشارهای اعمال شده اقتصادی علیه کشورمان می‌تواند در انگیزه و اراده ملت ایران خللی وارد کند که باید بداند مردم ما هیچ‌گاه دست از آرمان‌های والای خود برنمی‌دارند.

نماینده مردم میناب و جاسک به فرهنگ عاشورایی ملت ایران اشاره و  تصریح کرد: رفتار و کردار ملت ایران برگرفته از فرهنگ عاشوراست و تحت هیچ شرایطی زیر بار ظلم و زور نخواهند رفت؛ بنابراین دولتمردان آمریکا باید متوجه شده باشند که ملت ایران در این سالیان اخیر سختی‌هایی را تحمل کردند، اما هیچگاه از مقاومت خود در برابر خواست‌های نامشروع آمریکا کوتاه نیامدند.

 وی در ادامه افزود: آمریکاییها باید بفهمند که با اعمال فشار حداکثری نسبت به کشورمان نمی‌توانند به اهداف خود دست پیدا کنند؛ چرا که فرهنگ ما برگرفته از عاشورا و کربلاست و قطعا از این گردنه‌هایی که برای ما ساخته‌اند همچون سالیان گذشته عبور خواهیم کرد و سرافرازتر از گذشته خواهیم شد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی