کد خبر : 4653

پیام تبریک نماینده مردم مریوان به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی:

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند،گفت: تاریخ هیچ گاه آزادگان را که درس مقاومت، ایستادگی و آزادگی به جهان دادند را فراموش نخواهد کرد.

 شیوا قاسمی پور، نماینده مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی در پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

آزادگان نماد مقاومت و ایثارگری ملت ایران هستند.

روز 26 مرداد سال 1369، مصادف است با بازگشت آزادگان سرافرازی که پس از سال ها اسارت در زندان ها و تحمل دوران پر مشقت در اسارتگاه های رژیم بعث عراق، در اوج مظلومیت پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران اسلامی را به جهانیان نشان دادند و با سرافرازی قدم به خاک پاک میهن اسلامی خود گذاشتند و به ‌یمن ورود این دلاورمردان، دل ها غرق در شوق شد.

تاریخ هیچ گاه شما را که درس مقاومت و ایستادگی و آزادگی به جهان داده اید فراموش نخواهد کرد.

استقامت برادران آزاده در اردوگاه ها و مخفیگاه های دژخیمانه رژیم بعث عراق و صبر و شکیبایی خانواده این عزیزان قابل تقدیر و تحسین است و آسایش، امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی، مرهون رشادت و بردباری های جان بر کف این دیار شهید پرور است.

اینجانب این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی به ویژه شهروندان شریف شهرهای مریوان و سروآباد تبریک عرض می نمایم و سلامتی و توفیق روز افزون شما آزادگان را از خداوند متعال مسئلت دارم./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی