کد خبر : 4651

موسوی لارگانی خبرداد

عضو هیئت رئیسه مجلس یازدهم گفت: قرار است نمایندگان سه هفته کاری و یک هفته سر کشی حوزه انتخابی داشته باشند تا در آینده هیئت رئیسه در این باره تصمیم بگیرد.

سید ناصر موسوی لارگانی ،در خصوص آخرین وضعیت تعطیلات تابستانی نمایندگان مجلس گفت:طبق سنوات گذشته و ماده 84 آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی  نمایندگان مجلس پس از سه هفته کاری برای سرکشی حوزه به حوزه های انتخابی خود می رفتند.

وی ادامه داد:به علت شیوع ویروس کرونا مجلس دهم در روز های پایانی جلسه نداشت و چند نشست به صورت مجازی برگزار شد اما با شروع مجلس یازدهم و مشکلات موجود معیشتی،اقتصادی و اشتغال جوانان  این امر صورت نگرفت.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: چهار هفته کاری مجلس یازدهم و نمایندگان به مواردی همچون تشکیل کمیسیون ها و انتخاب نمایندگان در شوراها و مجامع گذشت بر این اساس قرار شد تعطیلات تابستانی با تامل انجام شود.

وی افزود: تصمیم گرفته شد با توجه به مشکلات کنونی کشور و توقعاتی که از نمایندگان بواسطه فرمایشات مقام معظم رهبری می رود مجلس ادامه جلسات به منظور تصمیم گیری های لازم داشته باشد.

موسوی لارگانی خاطر نشان کرد: بر این اساس فعلا قرار است نمایندگان سه هفته کاری و یک هفته سر کشی حوزه انتخابی داشته باشند تا در آینده هیئت رئیسه در  این باره تصمیم بگیرد.

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی