کد خبر : 4615

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

نماینده مردم طالقان، نظرآباد و ساوجبلاغ گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را با رویکرد کارآمدسازی دنبال خواهیم کرد که این موضوع به نفع مردم خواهد بود.

علی حدادی به طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها اشاره کرد و گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها را بر اساس کارآمدسازی عملکرد شوراها پیش می‌بریم؛ چرا که باید یک کارکرد خوبی را برای مردم داشته باشند، زیرا در خط مقدم خدمات‌دهی به مردم هستند.

وی در ادامه افزود: بسته‌ای را برای این قضیه تعریف کردیم و در حال حاضر نیز داریم روی آن کار می‌کنیم، زیرا سالم‌سازی محیط شورا برایمان بسیار با اهمیت بوده و در همین راستا نیز تلاش‌هایی را انجام می‌دهیم.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد به خلا موجود در انتخابات شوراها اشاره و اظهار کرد: مسئله‌ای که بسیار با اهمیت بوده خلاایست که در زمان تبلیغات انتخابات شوراها وجود دارد و روی این موضوع دقت نظر ویژه‌ای داریم؛ بنابراین باید شیوه تبلیغات واضح شود و افرادی هستند که به زور، زر و تزویر متصل می‌شوند و با عناوین مختلف وارد شوراها می‌شوند و مشکلاتی را ایجاد می‌کنند.

این نماینده مردم در ادامه تاکید کرد: نظارت بر عملکرد شوراها در دستور کار بوده چرا که ساختار فعلی آن پاسخگو نیست الان هم هئیت‌های حل اختلاف متوجه اشکالاتی هستند و از طرفی هم ما نگاه دیگری برای مدیریت جامع شهری داریم که برای آن هم یک بسته‌ای در نظر گرفتیم و در حال ارزیابی  و بررسی آن هستیم و این نیز مکمل طرح اصلاح قانون انتخابات است.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به تاثیر ورود افراد سالم برای خدمات رسانی به مردم اشاره و تصریح کرد: اگر نیروهای سالم، توانمند و متخصص در شوراها ورود کنند؛ قطعا شاهد هیچگونه تخلفی نخواهیم بود و این افراد نیز جز خدمت به مردم فکر دیگری را در سر خود پروش نخواهند داد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی
  • منظور از فرهنگ آپارتمان نشینی یعنی شناخت قوانین و قواعد حاکم بر روابط بین ساکنین یک مجموعه و بکارگیری صحیح آن است.…