کد خبر : 4561

گلرو بااشاره به وعده بازگشت آمریکا به برجام در صورت پیروزی دموکرات‌ها در انتخابات:

رئیس روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کارنامه دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در قبال ایران، گفت: دموکرات‌ها هدف مقابله با ایران را با شیوه‌های نرم و جمهوری خواهان به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت آمریکا اهداف خود را دنبال می‌کنند.

عباس گلرو ، با اشاره به وعده حزب دموکرات ایالات متحده آمریکا مبنی بر بازگشت آمریکا به برجام در صورت پیروزی جوبایدن در انتخابات ریاست جمهوری 2020، گفت: دموکراتها یا جمهوری‌خواهان بخشی از حاکمیت در آمریکا هستند و کارنامه هر دو حزب در قبال ایران برای افکار عمومی ایران و جهان خیلی گویا هست.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت دموکرات‌ها از برجام بخاطر منافع این حزب و به منظور دفاع و حفظ از دستاورد خودشان هست.

وی با بیان اینکه جمهوری‌خواهان از ابتدا به دنبال نابود کردن دستاورد دموکرات‌ها بوده اند، افزود: در عین حال، با توجه به تاکید هر دو حزب بر تعقیب سیاست مقابله با ایران، دموکرات ها نیل به این اهداف را با شیوه های نرم و ائتلاف سازی دنبال می کنند.

رئیس کمیته روابط خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در همین شرایط جمهوری خواهان هم به شیوه یکجانبه و با تکیه بر وجوه قدرت سخت امریکا اهداف خود را دنبال می‌کنند./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی