کد خبر : 4531

بیگی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب:

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو گفت: اگر بخواهیم کشور را به اوج قله‌های پیشرفت برسانیم باید در مقابل زیاده‌خواهی غرب ایستادگی کنیم و این مهم نیز با تکیه بر استعداهای داخلی به منصه ظهور خواهد رسید.

احمد علیرضا بیگی  به بخشی از سخنان رهبر انقلاب به مناسب فرا رسیدن عید سعید قربان مبنی بر اینکه « اگر جریان تحریف حقایق ایران شکست بخورد، تحریم نیز قطعا شکست خواهد خورد» اشاره کرد و گفت: متاسفانه افرادی در داخل کشور به شکلی وانمود می‌کنند که اگر در برابر زیاده‌خواهی‌های آمریکا تسلیم شویم از مشکلاتمان کاسته خواهد شد.

وی در ادامه افزود: اما صحبت‌های این افراد در حالی گفته می‌شود که تجربه برای ما چیز دیگری را ثابت کرده و اتفاقا به هر میزان که به غرب و آمریکا اعتماد شد به همان اندازه نیز وقیح‌تر شده‌اند؛ بنابراین چاره کار و عبور از مشکلات، تسلیم در برابر آمریکا نخواهد بود.

این نماینده مردم در مجلس به فعالسازی ظرفیت‌های داخلی برای عبور از مشکلات اقتصادی اشاره و اظهار کرد: با تکیه بر توان داخلی و همچنین فعالسازی همه ظرفیت‌های موجود کشور، می‌توانیم بر تحریم های دشمن علیه کشورمان فائق آییم.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در ادامه افزود: بی‌شک برای پیشرفت کشور باید در مقابل غرب و زیاده‌خواهی‌های اینها ایستادگی کنیم و این کار نیز با توجه خاص به توانمندیها و استعدادهای کشورمان محقق خواهد شد، اما متاسفانه در این سالهای اخیر دولت از این ظرفیت غافل ماند و نگاه خود را معطوف به غرب کرد./

 

ارسال نظر

پربیننده ترین ها
سیاسی
اقتصادی
اجتماعی